Biuro Podróży Sun Holiday Włocławek
     ulica Mikołaja Reja 4   tel. 542322244, 574171304
 
Wyjedź z nami po słońce
   GŁÓWNA      ROZTOCZE
 DZWOŃ TANIO NA WAKACJACH
OFERTA TANIEGO ROAMINGU
 
 
 
O nas
Istniejące od 1993 roku na włocławskim rynku Biuro Podróży Sun Holiday (wcześniej pod szyldem Scan Holiday) zaprasza do skorzystania ze swojej bogatej oferty. Wycieczki objazdowe, wypoczynek na słonecznych i piaszczystych plażach, bilety autokarowe i lotnicze, hotele w dowolnym miejscu na świecie, ubezpieczenia.
 
 
 
 
 
POLSKA ROZTOCZE - obejrzyj naszą prezentację
   (przewijaj kolejne slajdy klikając w dowolnym miejscu obrazka)
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
___________________
 
 I etap: Od Kraśnika do Zwierzyńca
Pierwszy odcinek szlaku ma długość 100 km. Trasa prowadzi przez najbardziej atrakcyjnie miejscowości Roztocza Zachodniego i Szczebrzeszyńskiego od Kraśnika przez Szastarkę, Batorz, Otrocz, Goraj, Radecznicę, Szczebrzeszyn do Zwierzyńca

II etap: Od Zwierzyńca do Hrebennego
Odcinek o długości 86 km prowadzi od Zwierzyńca przez Tereszpol, Górecko Stare, Józefów, Susiec, Bełżec, Lubyczę Królewską do Hrebennego, prezentując walory przyrodnicze i kulturowe Roztocza Tomaszowskiego i Rawskiego.

III etap: Od Hrebennego do Lwowa
Ten etap ma ok. 80 km i poprowadzony jest na terytorium Ukrainy. Wiedzie od Hrebennego przez Rawę Ruską, Potylicz, Niemirów, Krechów, Iwano Frankowe (dawny Janów) do Brzuchowic, dzielnicy Lwowa. Trasa biegnie wzdłuż osi Roztocza, przechodząc przez Roztocze Rawskie, Janowskie i Lwowskie.
 
 
 
 
____________________

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
___________________
 
 
 
   Jazdy konne: dwa szlaki - "Ułański Szlak Konny" - 34km oraz "Roztoczański"  - 25km

Kilka parków linowych (jeden z nich w Janowie lubelskim z 200-metrowym zjazdem linowym nad plażą i zalewem, diabelskim wahadłem, skokiem z wysokości 16 m). To zaledwie namiastka atrakcji w tej części Polski.
 
Prosimy o podanie Państwa preferencji a my zaproponujemy wspaniałą wyprawę. 
 
 
 
 _________________
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Roztocze - niedoceniany przez wielu region Polski łączący dwa województwa  - lubelskie i podkarpackie oraz dwa państwa - Polskę  i Ukrainę. Miejsce, które zachwyci nie tylko historią, zabytkami, ale przepiękna przyrodą.To wymarzone miejsce dla osób aktywnych  ok. 1000 kilometrów pieszych szlaków turystycznych, ścieżek spacerowych i dydaktycznych, setki kilometrów tras rowerowych.
 
 
Roztocze to doskonałe miejsce na rowerowe wyprawy. Urozmaicone i dosyć łagodne trasy nadają się dla miłośników rowerów w każdym wieku. Głównym trasą rowerową regionu jest Centralny Szlak Rowerowy Roztocza, który prowadzi przez najciekawsze miejsca Roztocza w Polsce i na Ukrainie. Podzielony jest na trzy odcinki: Kraśnik – Zwierzyniec, Zwierzyniec – Hrebenne, Hrebenne – Lwów. Szlak ten został uznany przez Polską Organizację Turystyczną najlepszym produktem turystycznym 2004 roku. 
 
__________  SZLAK ROWEROWY _____________

 
 
 
 
__________  SPŁYWY KAJAKOWE ___________
 
Świetnym pomysłem na roztoczańską przygodę są spływy kajakowe. Dzięki nim można poznać unikalną przyrodę i aktywnie spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Najpopularniejsze spływy organizowane są na rzekach Tanew i Wieprz. Obie piękne i czyste wijące się przez dziewicze lasy i łąki Kajakarzy można również spotkać na rzekach Łada i Por. Nieopodal Roztocza wyruszyć na spływ można także w Tyszowcach na rzece Huczwie. 
 
Tanew
Tanew to jedna z najpiękniejszych rzek w południowo-wschodniej Polsce. Rzeka wypływa na południowym Roztoczu, z bagien między wsiami Stara Huta i Złomy Ruskie, w okolicy wsi Wola Wielka. Płynąc skrajem Puszczy Solskiej Tanew odkrywa najcudowniejsze widoki tej części Roztocza. Spływ kajakowy najlepiej zacząć od Narola lub miejscowości Paary.
 
Wieprz
Licząca 303 km długości rzeka Wieprz jest trzecią, co do wielkości rzeką Lubelszczyzny. Rozmiarami ustępuję jedynie Wiśle i Bugowi. Jednak w odróżnieniu od większych braci Wieprz płynie przez centrum regionu i na całej długości mieści się na obszarze województwa. Roztoczański odcinek rzeki doskonale nadaje się do spływów kajakowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
__________________________________________
 
    PROPOZYCJE WYPOCZYNKU
 
 
 
   Zakwaterowanie w Zwierzyńcu w samym sercu Roztocza, mieście, które przez wieki funkcjonowało jako "Letnisko Królewskie", był to teren rekreacji dla rodu Zamoyskich.Tu również znajduje się siedziba Roztoczańskiego Parku Narodowego. W centralnym punkcie Zwierzyńca znajduje się słynny Kościółek na wodzie tuż przy proponowanym zakwaterowaniu Starym Młynie.
 
    Drugim charakterystycznym budynkiem jest słynny browar zwierzyniecki. Osoby lubiące spacery i piesze wycieczki znajda dla siebie urokliwe alejki w sąsiadującym parku Zwierzynek. Amatorzy fotografowania wczesnym porankiem mogą udać się do Roztoczańskiego Parku Narodowego w poszukiwaniu ptaków z niesamowitym ptasim koncertem.

   Bardziej aktywne osoby zapraszamy do wypraw rowerowych połączonych ze spływem kajakowym.
Trasa rowerowa w Roztoczańskim Parku Narodowym od Zwierzyńca do Florianki lub Zwierzyniec Szczebrzeszyn. Kolejny dzień dla rowerzystów  proponujemy trasę Zwierzyniec - Krasnobród.  Po drodze słynna zagroda Guciów gdzie kosztujemy lokalny trunek Łzy Roztocza" zwiedzamy chaty chłopskie ze wspaniałymi  opowieściami  przewodnika rozkochanego w tych stronach, ruszamy dalej do Krasnobrodu.
 
   Zwiedzamy to nieduże urocze miast z rynkiem w samym centrum i klekoczącymi nad nim bocianami. W drodze powrotnej  wsiadamy na kajaki w miejscowości Kaczórki i rozpoczynamy spływ Wieprzem. Jest to odcinek gdzie rzeka jest bystra, kręta i należy dokonywać właściwych decyzji, który odcinek ma lepszą przepływność.Trasę kajakową kończymy w miejscowości Obrocz, gdzie można skosztować świeżego pstrąga. Prawdziwa uczta rybna z niezwykle miłą obsługą. Następnie wyruszamy w dalszą trasę powrotną trasę do Zwierzyńca.

Kolejny dzień pełen rozmaitości: Do wyboru spływ kajakowy Zwierzyniec - Szczebrzeszyn z kilkoma przenoskami kajaków. Trasa bardzo malownicza. Po drodze obserwujemy liczne ptaki i piękne drzewa wzdłuż rzekii. Dla chętnych przy dobrej pogodzie przewidziana  kąpieli. Powrót rowerami przez Szczebrzeszyński Park Krajobrazowy z postojem w Kawęczynku na posiłek skaładający sie z lokalnych przysmaków jak: Reczczoniak, Tarciuk oraz znakomite miody pitne.     

Proponujemy zakwaterowanie w Starym Młynie  hotel o niezwykłej scenerii i atmosferze,która stwarzają obsługujący. Z tego miejsca rozpoczynać będziemy wszystkie wyprawy. Trasy rowerowe


To zaledwie namiastka atrakcji w tej części Polski. Prosimy o podanie Państwa preferencji a my zaproponujemy wspaniałą wyprawę. Możemy przygotować ofertę na dowolna ilość
dni uwzględniając Państwa możliwości i zapotrzebowanie na aktywność.
                 
 
 
 
Czynne od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 18:00,  
w soboty
od 10:00 do 14:00.
 
Telefony:
542322244  574171304
______________________
 
LECISZ DO TURCJI?
 
 
 
 
 
 
O aktualne oferty last minute pytaj
w naszym biurze
  
_________________
 
  ZAPLANUJ Z NAMI  
REJS WYCIECZKOWY
 
 
 
        POBIERZ NAJNOWSZY
          KATALOG REJSÓW