Biuro Podróży Sun Holiday Włocławek
     ulica Mikołaja Reja 4   tel. 542322244, 544113705
 
Wyjedź z nami po słońce
 DZWOŃ TANIO NA WAKACJACH
OFERTA TANIEGO ROAMINGU
 
 
 
O nas
Istniejące od 1993 roku na włocławskim rynku Biuro Podróży Sun Holiday (wcześniej pod szyldem Scan Holiday) zaprasza do skorzystania ze swojej bogatej oferty. Wycieczki objazdowe, wypoczynek na słonecznych i piaszczystych plażach, bilety autokarowe i lotnicze, hotele w dowolnym miejscu na świecie, ubezpieczenia.
 
 
 
 
 

Nasze biuro pojawiło się na włocławskim rynku w 1993 roku wraz z zaistnieniem pierwszego charterowego touroperatora w Polsce. Od początku działaliśmy pod szyldem Scan Holiday (obecnie Sun Holiday). Wielu naszych stałych i wiernych klientów zapewne pamięta hasło "Wakacje dla każdego", jakże aktualne do dziś. Nasi klienci decydowali się wtedy głównie na wyjazdy wypoczynkowe. Nie stoimy jednak w miejscu, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych, coraz bardziej wymagających gości. Oferujemy zarówno wypoczynek, jak i niezwykle popularną formę łączącą leniuchowanie ze zwiedzaniem. Nasi goście mają coraz większe apetyty na podróże. Chcą spędzać urlop wypoczywając na gorących plażach, ale nie tylko. Chcą zwiedzać wyruszając w coraz bardziej odległe zakątki świata. Obecnie już jako Sun Holiday proponujemy: Wyjedź z nami po słońce!

Praca w turystyce przez wiele lat pozwoliła nam na znakomite poznanie wszystkich oferowanych kierunków z krajów "bliskiego zasięgu", jak i wielu egzotycznych destynacji. Kilka razy w roku odbywamy wyjazdy szkoleniowe proponowane przez większość touroperatorów, podczas których poznajemy nie tylko miejsce, ale przede wszystkim bazę hotelową oferowaną klientom. Pomaga to we właściwym i fachowym doradzaniu naszym gościom przy wyborze miejsca na wymarzony urlop. Specjalizujemy się również w organizowaniu wyjazdów grupowych.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje kilkudziesięciu touroperatorów: TUI, NECKERMANN, RAINBOW TOURS, ALFA STAR, ECCO HOLIDAY, ECCO TRAVEL, ITAKA, EXIM TOURS, SUN & FUN, WEZYR HOLIDAYS, VIVA CLUB, ADRIATYK, SPORT EVENTS, APTER, OPAL TRAVEL, LOGOSTOUR, MATIMPEX TRAVEL, REGENT, ATLAS TOURS (rejsy), TRADE AND TRAVEL, VOLARE TRAVEL, OK TOURS, ATAS, SOPOL, THOMAS COOK, WYGODA.
 

                 
 
 
 
Czynne od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 18:00,  
w soboty
od 10:00 do 14:00.
 
Telefony:
542322244  544113705
______________________
 
LECISZ DO TURCJI?
 
 
 
 
 
 
O aktualne oferty last minute pytaj
w naszym biurze
  
_________________
 
  ZAPLANUJ Z NAMI  
REJS WYCIECZKOWY
 
 
 
        POBIERZ NAJNOWSZY
          KATALOG REJSÓW